Deutsch English

 

budova

E-SHOP HLINÍKOVÉ LEŠENÍ

Hydraulické plošiny Matilsa

ZÁKLADNÍ INFORMACE
Firma Lehmann technik spol.sr.o. dodává na český trh vlečené a samopojízdné pracovní plošiny značek MATILSA a FARAONE. Plošiny Matilsa jsou určeny především pro práce ve venkovním prostředí při opravách budov nebo instalačních pracích přímo na stavbách, a to i v obtížném terénu. Vhodnou alternativou k těmto plošinám jsou pojízdné a stacionární plošiny Faraone jejichž hlavním zaměřením jsou údržbářské, popřípadě instalační či skladové práce jak v interiéru tak i exteriéru. Jejich předností jsou především jednoduchost technická i ovládací, dále nízká hmotnost,prostorová a přepravní nenáročnost a z hlediska užitné hodnoty i cenová vyváženost. Charakteristickým rysem pro plošiny obou značek je především skutečnost, že zákazník může zvolit plošinu v základním provedení nebo pomocí příplatkové výbavy vytvořit plošinu dle svých představ a potřeb. Výsledkem je rozumná cenová hladina a spokojenost zákazníků. Servisní středisko je umístěno v Hradci Králové. Výhodou tohoto umístění je, že je velice rychle dostupné z kteréhokoli místa v ČR.


VLEČENÉ PLOŠINY


Vlečené plošiny dodávané na trh firmou Lehmann technik ČR spol.sr.o. jsou určeny pro práce ve výškách 12 – 17 m přičemž plošiny v základním provedení se vyznačují svoji cenovou dostupností při zachování maximální spolehlivosti a akceschopnosti. Náročný zákazník však může volit celou řadu doplňků nadstandardní výbavy která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

PARMA 12
Jednoduchá vlečená pracovní plošina určená pro pracovní výšku 12 m, která se v základním provedení vyznačuje až neuvěřitelnou vyvážeností mezi cenou a užitnou hodnotou plošiny. V případě zájmu zákazníka je možno základní provedení vybavit celou řadou příplatkových doplňků.

PARMA 12 T
Je vlečená pracovní plošina pro pracovní výšku 12 m určená náročnějším zákazníkům. Již v základní verzi je vybavena hydraulicky ovládanými a elektronicky kontrolovanými stabilizátory. Proti plošině PARMA 12 se však odlišuje především svoji celkovou přepravní délkou nepřevyšující 4,56 m a teleskopem na konci horního ramena. Rovněž tuto plošinu lze vybavit celou řadou příplatkových doplňků jako je alternativní pohon, otočný nebo polyesterový koš či pojezdem kol.

PARMA 15
Plošina určená pro práce ve výškách do 15 metrů . V základním provedení jde o obdobu plošiny PARMA 12 s vyšší pracovní dostupností , přičemž i tuto plošinu lze za příplatek vybavit dalšími doplňky včetně pojezdu kol nebo otočného koše.

PARMA 15 T
Odlišení plošin PARMA 15 a PARMA 15 T spočívá především v tom, že PARMA 15 T je již v základním provedení vybavena hydraulicky ovládanými stabilizátory, má o 90 cm delší boční dosah a o 80 cm kratší přepravní délku. Možnost příplatkové doplňkové výbavy je stejná jako u plošiny PARMA 15

PARMA 17
Plošina určená pro práce ve výškách do 17 m , vybavená hydraulickými stabilizátory a s širokou možností příplatkové doplňkové výbavy.


SAMOPOJÍZDNÉ PLOŠINY

PARMA 13 E
Je samopojízdná pracovní plošina s bateriovým pohonem určená pro práce ve výškách do 13 m . Plošina pro svoji činnost vyžaduje pevný podklad s maximálním sklonem 2,5 °. V přepravní poloze však překoná vozovku se sklonem 20%. Základní versi plošiny lze doplnit bohatou příplatkovou výbavou.

PARMA 13 D
Tato plošina je obdobou plošiny PARMA 13 E od které se liší především dieselovým pohonem. Tato odlišnost ji umožňuje použití i v lehkém terénu. I tuto versi plošiny PARMA 13 lze doplnit o prvky nabízené v příplatkové výbavě. Doporučit lze především hydraulicky ovládané stabilizátory.

PARMA 16 D
Tato dieselová, již ve standardní podobě bohatě vybavená pracovní plošina s maximální pracovní výškou 16 m je určena především pro práce v terénu. Přes to že základní výbava plošiny je opravdu na vysoké úrovni můžete i zde volit z nabídky doplňkové výbavy. Velmi dobrým doplňkem je například systém, který umožní pohyb plošiny po kolejích. Tato možnost bude oceněna především při práci plošiny v těžkém terénu.